345

1+

Учителька з Дубенщини потрапила у фінал конкурсу «Учитель року – 2026»!

З 11 по 16 травня в Ужгороді відбудеться фінальний етап всеукраїнського конкурсу, де за перемогу боротимуться двоє представниць Рівненщини.

Зокрема, серед них:

  • Ірина Кулик — вчителька математики Радивилівського ліцею № 2 ім. П. Г. Стрижака (номінація «Математика»).

А також:

  • Катерина Попова — вчителька Рівненського ліцею № 19 (номінація «Громадянська освіта»).

Вітаємо і бажаємо подальших звершень!

За матеріалами департаменту освіти і науки Рівненської ОВА.

1+