Освітянка з Радивилова — у фіналі конкурсу «Учитель року-2026»
07 Травня, 12:18
1+
Учителька з Дубенщини потрапила у фінал конкурсу «Учитель року – 2026»!
З 11 по 16 травня в Ужгороді відбудеться фінальний етап всеукраїнського конкурсу, де за перемогу боротимуться двоє представниць Рівненщини.
Зокрема, серед них:
- Ірина Кулик — вчителька математики Радивилівського ліцею № 2 ім. П. Г. Стрижака (номінація «Математика»).

А також:
- Катерина Попова — вчителька Рівненського ліцею № 19 (номінація «Громадянська освіта»).

Вітаємо і бажаємо подальших звершень!
За матеріалами департаменту освіти і науки Рівненської ОВА.
1+

