1032

1+

На Рівненщині обікрали Млинівський краєзнавчий музей. Про це Суспільному стало відомо із власних джерел в органах влади. У самому закладі подію не коментують, факт крадіжки підтвердили у поліції.

Журналісти Суспільного зв’язалися з керівництвом музею, аби отримати коментар з приводу крадіжки. І директорка Вікторія Лещук, і зберігачка фонду Ірина Радчук пояснили: напередодні підписали зобов’язання про нерозголошення, тож подробиць не розповідатимуть.


До правоохоронців повідомлення про злочин надійшло 22 грудня зранку. Як розповіла спеціалістка відділу комунікації поліції області Світлана Карачун, слідчі попередньо встановили, що в приміщення музею невідомі пробрались у ніч на вівторок, пошкодивши дверний замок.

Зникли Євангеліє, кольчуга, бивень мамонта: на Рівненщині обікрали музейполіція області.

“Попередньо встановлено, що із приміщення музею зникли історико-культурні цінності, а саме: бивень мамонта, кольчуга часів козацької доби, сокира часів козацтва, знак сільського старости 1861 року, штик-ніж, багнет, дві шаблі, тесак, два пістолети “Наган” в неробочому стані, часів Брусилівського прориву, а також Євангеліє 1913 року”, – каже спеціалістка поліції.

У поліції відкрили кримінальне провадження за частиною 3 статті 186 Кримінального кодексу України, це крадіжка з проникненням.

Зникли Євангеліє, кольчуга, бивень мамонта: на Рівненщині обікрали музейполіція області.

“Наразі тривають оперативні розшукові заходи щодо встановлення кола осіб, які можуть бути причетними до крадіжки. Про хід розслідування громадськість буде повідомлено додатково”, – зазначила Світлана Карачун.

1+