477

0

З 15 вересня розпочалася реєстрація кандидатів на місцевих виборах, і вже наступного дня після реєстрації такі кандидати можуть офіційно розпочинати агітацію.

ОПОРА проаналізувала, чи всі органи місцевого самоврядування створили належні умови для цього, визначивши і обладнавши місця для агітації і де кандидатам та партіям можна розміщувати свої агітаційні матеріали.

У Дубному перелік місць для розміщення агітації затверджений рішенням виконавчого комітету міської ради від 20 червня 2019 року. Всі вони розташовані в районі автобусних зупинок міста.

Млинівська селищна рада визначила 39 місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації (інформаційні дошки у самому Млинові та інших населених пунктах громади). Таке рішення було прийняте виконавчим комітетом 26 серпня 2020 року.

Рішенням виконавчого комітету Козинської сільської ради від 14 серпня 2020 року було визначено аж 23 місця для розміщення агітації. Обов’язок зняття матеріалів передвиборної агітації із носії зовнішньої реклами покладено на суб’єктів господарювання, які є власниками таких носіїв.

У Бокіймівській громаді було визначено 13 місць для розміщення передвиборної агітації рішенням виконкому сільської ради від 31 серпня 2020 року.

У Крупецькій сільській раді рішенням виконкому від 31 серпня 2020 року було визначено 11 місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Цікаво, що до таких місць було віднесено інформаційний стенд у адмінприміщенні самої сільської ради.

Розпорядженням Мирогощанського сільського голови від 31 серпня 2020 року було визначено місця для встановлення стендів та дошок оголошень – загалом 11 місць, 7 з яких – приміщення закладів культури.

У Привільненській сільській раді рішенням виконкому від 4 вересня 2020 року було визначено 21 місце для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

Семидубська сільська рада рішенням виконавчого комітету від 28 серпня 2020 року зі змінами від 9 вересня 2020 року визначила 5 місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації. Здебільшого, це дошки оголошень та стенди біля приміщень закладів культури.

Ярославицька сільська рада рішенням виконкому від 25 серпня 2020 року визначила загалом 10 місць для розміщення передвиборної агітації, 5 із яких – це стенди на виборчих дільницях, що знаходяться у приміщеннях комунальних закладів.

Смизька селищна рада визначила 12 місць для розміщення матеріалів передвиборної агітації рішенням виконкому селищної ради від 26 серпня 2020 року. До переліку увійшли адміністративні приміщення, приміщення закладів культури та освіти.

Повчанська сільська рада рішенням виконкому від 7 серпня 2020 року визначила 2 місця для розміщення матеріалів передвиборної агітації.

0