521

0

До Дня Незалежності Радивилівський Будинок культури розмалювали у модний квітковий принт.

На колонах Будинку культури з’явилися візерунки, якими здавна прикрашали українські оселі та які стали улюбленими мотивами творчості місцевих художників.

Це український символізм, – розповідають викладачі Радивилівської школи мистецтв. – Такі візерунки, які використовували місцеві живописці О.Дудар, А.Капуста,  в давнину були дуже популярними і слугували для оздоблення українських хат, предметів побуту. Тепер вони повертаються у наше сьогодення: руками  людей мистецтва малюнки з минулого повертаються на фасади сучасних будинків, кафе, на вітринне скло.

Уже з перших годин роботи було помітно, що результат чудовий. Стараннями дитячих рук центральний вхід до мистецького закладу, де відбуваються всі найбільш важливі культурні події в місті, набув святкового і незвичайного вигляду, –  прокоментувала формат організації арт-проєкту заступник директора Алла Комар.

В акції взяли участь викладачі художнього відділу школи мистецтв, вихованці та випускники. На допомогу їм прийшли учасники зразкового ансамблю «Барвінок», а також керівники гуртків Будинку культури.

Саме від нас залежить, яких фарб ми додамо в своє життя, щоб воно надихало і поповнювалося моментами, від яких хочеться радіти. Зараз усі разом ми створюємо такий момент – для гарного настрою усім жителям нашого міста і щирого бажання прикрасити свій день посмішкою, – наголошують учасники мистецької акції.

Джерело: сайт Радивилівської міської ОТГ

0