1929

1+

На Рівненщині продовжують знімати всеукраїнський серіал про рятувальників “Виклик”. Зйомки раніше відбувалися на Здолбунівському вокзалі та у Клевані, а сьогодні, 24 березня, проходять на території Тараканівського форту.

Потрапити за лаштунки знімального майданчика вам допоможе спецрепортаж від ІА “Теза”.

Загалом, на Рівненщині планують відзняти десять серій другого сезону. Зйомки триватимуть на території нашої області до 1 квітня. 

За словами речника головного управління ДСНС області, Дмитра Мельника, рятувальників у процес залучають як акторів.

Серіал знімають у співпраці з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). В основі сюжету – реальні, невигадані історії. Кожна серія оповідає дві окремі історії порятунку, поєднані між собою непередбачуваними обставинами. 

Варто зазначити, що на Рівненщині наразі в активній фазі відбуваються зйомки другого сезону українського серіалу про рятувальників країни «Виклик».

Уже у квітні на телеканалі «Україна» розпочнеться показ другого сезону «Виклику» – першого серіалу про українських рятувальників. Раніше, починаючи з листопада минулого року, усі глядачі могли насолодитися цікавими історіями порятунку, познайомитись із героями стрічки та з роботою Служби порятунку загалом.

Фільм транслюється на каналі “Україна”.

Світлини та інформація надані співробітниками ДПРЗ-4 ГУ ДСНС України у Рівненській області.

1+