457

0

У Рівненській області 5 ЦНАПів стануть Дія Центрами.

Це означає, що тут надаватимуть ще більше комплексних, швидких і якісних послуг, доступних для кожного. Крім того, для відвідувачів передбачать місце для користування порталом «Дія» і розвитку цифрових навичок.

Загалом же цьогоріч для Рівненської області з цією метою з державного бюджету виділили понад 14 мільйонів гривень. Залежно від потреб, гроші спрямовують як на будівництво чи ремонт будівель ЦНАПів, так і на їх облаштування, а також забезпечення обладнанням.

«У деяких громадах  закуповують обладнання, завдяки якому в ЦНАПах можна буде, зокрема, отримати посвідчення водія, зареєструвати транспортний засіб. Тим часом у інших, для зручності відвідувачів і безбар’єрного доступу облаштовують  приміщення у стилі «open space». Усе це стало можливим завдяки держсубвенції.  Цьогоріч кошти передбачені для Радивилівської, Здолбунівської, Острозької, Бокіймівської, Дубенської, Вараської та Костопільської  громад, – прокоментувала заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило.

0