128

0

До суду скерований обвинувальний акт щодо трьох учасників організованого угрупування, які були викриті та затримані співробітниками Управління СБ України в Рівненській області у ході відпрацювання багатоетапної спецоперації в Одесі.

У ході слідства встановлено, що зловмисники організували ретельно підготовлену схему, за якою під відповідною «легендою» в один з прикордонних населених пунктів прибували «ухилянти» від мобілізації.

При цьому, останнім необхідно було чітко дотримуватися інструкцій та настанов зловмисників, щоб не потрапити в поле зору українських прикордонників.

В подальшому один із фігурантів в темну пору доби у якості провідника переміщував осіб через лінію державного кордону на територію Республіки Молдова.

За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури до суду скеровано обвинувальний акт щодо фігурантів справи у вчинені злочину, передбаченого ч. 3 ст. 332 (організація незаконного переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

Досудове розслідування здійснювали слідчі СВ УСБУ в Рівненській області. Заходи із викриття проводилися Управлінням СБУ в Рівненській області спільно із співробітниками ОРВ 9 прикордонного загону ДПСУ за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

0