323

0

На Рівненщині колишнього працівника комунальної стоматологічної клініки підозрюють у привласненні золота на 320 тис. грн. Він з 2012 року був відповідальним за його зберігання.

45-річного костопільчанина підозрюють у привласненні 336 грамів золота 900-ї проби. слідчі оголосили йому підозру, повідомила прокуратура Рівненської області.

Слідчі з’ясували, що золото у районній стоматполіклініці було з часів, коли комунальне підприємство мало ліцензію на протезування. В 1996 році її дія закінчилась. Підозрюваного лікаря призначили відповідальним за зберігання дорогоцінних металів у 2012 році.

Зникнення золота виявили у 2019-му, під час інвентаризації, яку провели після того як працівник поліклініки написав заяву на звільнення. При цьому у прокуратурі наголосили, що під час інвентаризаційної перевірки у 2018 роках золото у сейфі було.

«Було проведено трасологічну експертизу, яка підтвердила, що сейфа жодним іншим способом, аніж ключем, не відривали. До ключа ніхто не мав доступу, окрім підозрюваного. Він своєї вини не визнає», – повідомило «Суспільне» з посиланням на інформацію від поліції.

Головна лікарка Костопільської районної стоматологічної поліклініки Наталія Радивоник підтвердила факт зникнення золота, але будь-яку іншу інформацію надавати відмовилась.

За привласнення золота лікарю загрожує від п’яти до восьми років ув’язнення.

0