303

0

Обмеження «жовтого» рівня епіднебезпеки встановленого по всій території України рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС, серед іншого стосуються і закладів освіти.

«Питання організації роботи навчальних закладів після входу області в «жовту» зону карантину є надважливим завданням. Адже за нових умов змінюється формат роботи шкіл та вишів області. Вони працюватимуть у звичайному режимі за умови, якщо щонайменше 80% працівників закладу отримали хоча б одне щеплення від коронавірусу. Якщо ж показники вакцинації нижчі – установа переводиться в онлайн формат роботи» – нагадав голова ОДА Віталій Коваль.

Разом з тим, Кабмін вніс зміни до умов роботи початкової школи та дитсадочків під час карантину. В оновленому тексті постанови №1236 зазначено, що заборона на відвідування в «жовтій» зоні карантину не поширюється на 1-4 класи та дитсадки.

«Ми створили дашборд, який дає можливість оперативно побачити аналітичні дані щодо стану вакцинації працівників у закладах освіти. Він відображає у кожній освітній сфері загальну кількість закладів та відсоток вакцинованого персоналу у цих закладах. Інформація оновлюватиметься щодня до 12-ї години. Наразі система працює в тестовому режимі. У подальшому, натиснувши на останню колонку інтерактивної таблиці, можна буде побачити перелік закладів, які ще не досягнули межі у 80% вакцинованих працівників», – розповів начальник управління освіти та науки ОДА Петро Коржевський.

«Тобто вчителі, батьки та діти можуть самостійно слідкувати, за ситуацією. Як тільки у навчальному закладі показник вакцинації працівників досягне 80% – всі зможуть повернутися до офлайн формату роботи», – додав він.

Відтепер, скориставшись таблицею, можна буде перевірити оперативну інформацію щодо вакцинації персоналу закладів освіти Рівненської області, а відповідно – зрозуміти як працюватиме освітній заклад.

0