280

0

На Рівненщині розпочалися командно-штабні навчання з органами управління та силами цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту області.

Упродовж 9-11 листопада в регіоні відпрацьовуватимуться практичні та теоретичні ввідні, а саме: загроза та умовне виникнення НС природного характеру, загроза вибуху боєприпасів, переведення цивільного захисту Рівненської області з режиму функціонування у мирний час в режим функціонування в умовах особливого періоду.

Навчання проводяться з метою:

  • відпрацювання питань приведення органів управління і сил цивільного захисту у вищі ступені готовності;
  • визначення спроможності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення і оперативно-чергових (чергових, диспетчерських) служб з доведення сигналів до визначених посадових осіб;
  • відпрацювання злагодженості, оперативності у роботі та взаємодії між органами управління і силами цивільного захисту під час організації та здійснення заходів цивільного захисту на відповідних пунктах управління.

За результатами навчання буде визначено ступінь готовності органів управління та сил цивільного захисту до дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.

0