588

0

Антон Войтенко, який з січня цього року був рівненським обласним прокурором, більше на Рівненщині не працює.

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова призначила Антона Войтенка з 11 вересня на 5 років прокурором Львівської області. 

Новим керівником Рівненської обласної прокуратури став Рудницький Андрій Миколайович,  який з 12 квітня 2017 року працював заступником прокурора Кіровоградської області. Раніше займав посади прокурора Суворовського району м. Одеса та начальника відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду у кримінальному провадженні прокуратури Одеської області.

Андрій Рудницький народився  5 грудня 1973 року. В органах прокуратури працює з листопада 1996 року.

Новий керівник прокуратури Рівненщини сьогодні вранці вже вийшов на роботу у Рівному. Повідомлення про його призначення є вже на сайті облпрокуратури.

Андрій Рудницький вказав у своїй декларації квартиру площею 52 кв.м у Кам’янці-Подільському, земельну ділянку площею 1000 кв. м. у Холодій Балці Одеської області. Також родина прокурора користується житловим будинком у Кропивницькому площею 122,4 кв. м. Також Рудницький орендує квартиру у Кропивницькому площею 72,7 кв.м.

За минулий рік прокурор задекларував 424671 гривень пенсії та 588272 гривень зарплати. Рудницький зберігає також 430000 гривень готівкових коштів

0