284

0

Патрульна поліція сплатить відшкодування водію Свято – Воскресенської парафії міста Острога, котрий на благодійній основі здійснював довіз медиків в період карантину.

Оштрафований водій вирішив подати на копів до суду і виграв його.

« 29 квітня наш транспортний засіб зупинила патрульна поліція. На той момент у салоні було десять людей – медичних працівників , котрим наша парафія організувала довіз, адже у той період громадський транспорт не здійснював пасажирські перевезення, – розповідає водій Олександр Дем’янчук. – Спочатку патрульні вимагали від мене дозвіл на перевезення, коли ж з’ясували, що ми його від керівництва району отримали в усній формі, склали протокол, що начебто у салоні відсутні три сидіння, а без них транспортний засіб не може вважатись пасажирським.»

Пан Олександр категорично не був згідний з діями патрульних та подав на них до суду. Під час розгляду справи, зауважує правозахисник водія, судді вказали працівникам патрульної поліції , на те, що протокол складений з порушеннями, без відеодоказів на основі власних припущень поліцейських і встановили стягнення у розмірі 420 гривень, повідомляє “Рівне вечірнє”.

0