336

0

Розрахунок субсидій для домогосподарств у регіонах з червоним рівнем епідемічної небезпеки здійснюється на збільшені соціальні нормативи.

Як повідомили в департаменті соціальної політики Рівненської ОДА, на період карантину для регіонів із встановленим червоним рівнем епідемічної небезпеки розрахунок житлових субсидій проводиться з урахуванням збільшених на 50 % соціальних нормативів. 

У цих межах яких надається субсидія на оплату квартплати, централізованого тепло- та водопостачання, водовідведення, електроенергії, а також природного газу для опалення, приготування їжі і підігріву води. Кількість днів карантину не матиме значення, сума нараховуватиметься за цілий місяць.

Нагадаємо, Рівненщина увійшла в «червону» зону карантину 27 січня. 

«Оскільки, суми субсидій розраховують щомісяця до 25 числа, а «червоний» рівень епідемічної небезпеки в Рівненській області був введений 27 січня, нарахування за січень 2022 року здійснено без врахування норм Постанови № 247. Тому перерахунок сум проведуть у лютому», – розповіла директорка департаменту соцполітики ОДА Роза Слободенюк.

0