324

0

У Рівненському районі виявлено понад 4700 рослин, що містять наркотичний засіб. Про це повідомили у прес-службі Рівненської місцевої прокуратури.

Вчора, 29 липня, на підставі ухвали слідчого судді в ході досудового розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 307 КК України, рівненські прокурори провели огляд земельної ділянки площею 3,36 га на території Великоомелянської сільської ради Рівненського району, яка перебуває у власності жительки Рівного та орендується приватним сільськосподарським підприємством.

В ході огляду серед посівів кукурудзи виявлено 4743 незаконно посіяні рослини коноплі (орієнтовна вартість в перерахунку на висушену речовину – близько 400 тис. грн.).

За результатами проведення огляду рослини, що містять наркотичний засіб вилучено, підготовлено клопотання слідчому судді про накладення арешту на них.
Слідчі та процесуальні дії проведені спільно з слідчими Рівненського РВП ГУНП в Рівненській області та працівниками Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Рівненській області.

0