272

0

Нова постанова набрала чинності по всій Україні.

Спростили підтвердження навичок керування автомобілем. Зокрема, розширено перелік необхідних документів для підтвердження навичок водіння, повідомляє пресслужба МВС.

Зокрема, одним із нововведень є те, що при отриманні категорій ВЕ, С1Е, СЕ, D1E і DE можна підтвердити наявність навичок керування транспортними засобами будь-якої з категорій В, С1, С, D1 і D. Крім того, збільшується максимально допустима перерва в навичках управління – до трьох місяців.

Також тепер можна підтвердити навички управління авто документом на право власності транспортного засобу другого з подружжя, і документами, що підтверджують позику, оренду, лізинг, або тимчасовим реєстраційним талоном.

«У разі відкриття двох і більше категорій теоретичний іспит складається одного разу за екзаменаційними білетами вищої категорії», – наголошується в повідомленні.

У МВС уточнили, що фото-, відеофіксація відбувається від самого початку кожного іспиту і триває безперервно до його завершення. Результати іспитів можна оскаржити протягом десяти робочих днів.

0