721

0

За спізнення на урок – присідання з муляжем снаряду. Відео такого випадку наприкінці минулого тижня з’явилося у соцмережах з підписом, що так виховує учнів вчитель у Квасилівському профліцеї на Рівненщині.

Як з’ясувалось – це був вчитель Захисту Вітчизни, який за запізнення чи не зроблене домашнє завдання нібито змушував дітей присідати тримаючи у руках муляж снаряду. В навчальному закладі на такий випадок відреагували, і вже на наступний день вчителя звільнили.

Журналісти Суспільного знайшли викладача та запитали чому він так робив.

“Я викладач Захисту України. Я готував козаків. А те, що вони присідали…Не вчать уроки та й все. Я двійок не ставив”, – сказав Олександр Нагорняк.

У Квасилівському профліцеї Олександр Нагорняк вчителем пропрацював майже 30 років, понад десять з них також обіймав посаду заступника директора з навчально-виховної роботи.

“Випадок стався прикрий. Адміністрацією було відреаговано на цей випадок. І викладач звільнений”, – прокоментувала заступниця директора Квасилівського профліцею Людмила Кравців.

Самі ж учні до таких методів ставляться неоднозначно. Одні відповіли, що ставляться до таких методів нормально й просто не запізнюють на уроки та виконують прохання вчителя, інші кажуть – що краще отримували б двійки.

0