366

0

Формений одяг, зброя, прийоми самозахисту й стрільби в мультимедійному тирі — все це передбачено у рамках пілотного проєкту «Корпус майбутніх поліцейських Рівненщини».

Старшокласників, які хочуть ознайомитися із роботою поліцейських різних підрозділів, опанувати ази правоохоронної діяльності ГУНП в Рівненській області запрошує пройти тримісячний курс навчань.

Навчальний процес розпочинається першого жовтня. Теоретичні та практичні заняття проходитимуть щосуботи в першій половині дня.

Перелік документів для участі в проєкті:
1) письмова заява до конкурсного відбору зі згодою батьків (визначеного зразка);
2) анкета з біографічними даними (за зразком);
3) згода на обробку персональних даних;
4) копія ID-картки (паспорта) громадянина України (кандидата);
5) копію довідки про реєстрацію місця проживання
6) фотокартка 3х4 см (1 шт);
7) копію табеля (ЗОШ) успішності за останнє півріччя;
8) довідку від сімейного лікаря про відсутність медичних протипоказань для зайняття спортом (форма № 086-1/о).

Прийом документів триватиме до 30 вересня включно. Подавати їх необхідно до сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУНП в Рівненській області за адресою:
м. Рівне, вул. М.Хвильового, 2, каб. 38.

За додатковою інформацією звертайтесь за номерами телефонів: (0362)679-789, 067-362-40-80 або на адресу електронної пошти: rivne_vidbir@ukr.net.

Наприкінці навчання кожному слухачу вручатиметься сертифікат. Втім, він не звільняє від вступних випробувань абітурієнтів, які вступатимуть на навчання до закладів вищої освіти системи МВС.

0