311

0

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль ініціював створення обласної координаційної платформи для роботодавців та працівників «Rivne work hub».

Це майданчик для взаємодії: роботодавець – центр зайнятості – центри професійної підготовки. Про ініціативу очільник Рівненщини повідомив на своїй сторінці Фейсбук.

«Системні рішення – потребують системної роботи. Вже завтра, в рамках проєкту «Rivne work hub» розпочинаємо цикл зустрічей. Основна ціль – популяризувати робітничі професії.
До нас часто звертаються підприємці, яким не вистачає кваліфікованих кадрів. Роботу у цьому напрямку ми уже розпочали. Відкрили на Рівненщині 25 навчально-практичних центрів, де готують професійних будівельників, майстрів деревообробної галузі, газозварювальників та інших фахівців. Разом з тим, перекваліфікацією вже дорослого населення займаються Центри зайнятості», – відзначив Віталій Коваль.

Тому для успішного результату в області вирішили об’єднати зусилля всіх.

Експерти вже розпочали опитувати понад 800 роботодавців, аби визначити реальні потреби на ринку праці. Потім, через ПТУ та ЦЗ, готуватимуть необхідних майстрів. Адже є попит на висококваліфіковані робітничі кадри.

«Бізнес дає замовлення – влада сприяє їх отриманню. Люди, які навчатимуться, здобуватимуть не лише нові професії, вони матимуть робоче місце, високу зарплату, впевнене майбутнє. А це складова програми «Лелеки», над якою ми теж працюємо. Нагадаю, її ціль – забрати заробітчан на Батьківщину. Загалом, наша мета – зробити Рівненщину краєм, куди хочеться не лише повертатися, а й звідки не хочеться їхати», – додав голова Рівненської ОДА.

0