254

0

Рівненська область завершила процес трансформації ЦНАПів районних державних адміністрацій на ЦНАПи органів місцевого самоврядування.

За словами заступниці голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванни Смачило, це дозволяє не лише зробити адмінпослуги доступнішими, а й робить процес їх отримання швидким та ефективним.

«Щоб допомогти громадам у розбудові мережі центрів, держава виділила органам місцевого самоврядування Рівненської області 14,1 млн грн субвенції. Ці гроші спрямовані в 7 громад області (Радивилівська, Здолбунівська, Острозька, Бокіймівська, Дубенська, Вараська, Костопільська) для трансформації ЦНАПів та підвищення якості адміністративних послуг», – додала Іванна Смачило.

В результаті:

  • жителі Рівненщини отримають доступ до адміністративних послуг у комфортних умовах;
  • громади покращать та осучаснять свої ЦНАПи, зроблять реконструкцію, капітальний ремонт та придбають нове обладнання;
  • 5 ЦНАПів із вказаних громад (Здолбунівська, Острозька, Бокіймівська, Вараська, Костопільська) стануть також Центрами Дії.

Окрім того, у комунальну власність 11 громад області буде передано майно ЦНАПів райдержадміністрацій для покращення умов надання послуг у ЦНАПах органів місцевого самоврядування.

Наразі в області працюють 36 ЦНАПів органів місцевого самоврядування.

Мета Мінцифри – збільшити мережу до 1438 ЦНАПів до 2023 року.

Завдяки цьому доступ до якісних послуг отримає кожна громада.

0