719

0

На Раді оборони області прийняли рішення заборонити безпідставне носіння членами добровольчих формувань територіальних громад зброї та хизування нею в громадських місцях.

Про це написав на своїй сторінці у Facebook голова Рівненської ОВА, Віталій Коваль:

Зараз не час махати нею де попало. Зброя для того, аби захищати Батьківщину. Наголошую, членам ДФТГ Рівненської області неухильно дотримуватись вимог Статутів Збройних Сил України! Будьте відповідальними та мудрими. Рідний край розраховує на вас”, – написав він.

Фото ілюстративне.

0