422

0

У Рівному найближчим часом з’явився три патронатні сім’ї. Про це повідомив начальник міської служби у справах дітей Андрій Міщеня в етері Українського радіо Рівне.

На обліку в Служби – 57 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. В області таких – понад 450.

Очільники міської та обласної служб розповіли, чому діти найчастіше опиняються в складних життєвих обставинах, що відбувається із ними після цього та куди звертатись, якщо ви розумієте, що дитина потребує допомоги.

Керівник міської служби у справах дітей – Андрій Міщеня зазначає: за законодавством це сім’я, яка втратила свої виховні можливості через умови, що порушують нормальну життєдіяльність одного або кількох членів сім’ї, і ці наслідки вони не можуть подолати самостійно.

У Рівному три сім’ї завершують навчання й готові стати патронатними. Вже приблизно за місяць вони почнуть функціонувати, – акцентує Міщеня.

“Якщо у вас є на душі бажання допомагати дітям-сиротам чи дітям, які в складних життєвих обставинах – звертайтесь. Дуже багато є форм і способів, аби долучитись до такої допомоги. Я думаю, що наші патронатні сім’ї не будуть без роботи, тому що патронат – це дещо ширше коло дітей, яких можна туди помістити”, – зазначає посадовець.

0