498

0

На Дубенщині 17 листопада від ускладнень коронавірусу у пологовому будинку померла вагітна.

У неї була супутня патологія, – повідомив Суспільному головний лікар Дубенського пологового будинку Ростислав Андрощук. Це друга смерть пацієнтки у цьому медзакладі за останні два тижні.

20-річна вагітна померла у Дубенському пологовому будинку вночі 17 листопада. Цю інформацію Суспільному підтвердив головний лікар закладу Ростислав Андрощук. Він зазначив, що жінка потрапила до пологового тиждень до того, зі встановленим діагнозом – коронавірус.

“У неї було супутнє захворювання – бронхіальна астма. Стан ускладнювався, була пневмонія, її лікували, але раптово погіршився стан і врятувати не вдалося. Поки надавали реанімаційні заходи, плід завмер і не було як його врятувати”, – сказав Ростислав Андрощук.

Він додав, що інформації, чи була жінка вакцинованою, у нього немає. До того, як її доставили у пологовий, жителька Рівненського району кілька днів лікувалась удома.

“Це така ситуація – Дельта, не знаєш, як він себе поведе. Ніби стабільний стан, у неї він стабільно-важкий був, але в один момент – різке погіршення. Родичі були, але не біля жінки, бо це ж коронавірусне відділення. Вона була на 31-му тижні вагітності”, – розповів головний лікар.

За його інформацією, це другий випадок смерті пацієнтки у медзакладі за останні два тижні. Перший трапився на початку листопада.

“Перший випадок – 23 роки було жінці, теж з Рівненського району, теж потрапила до нас з коронавірусом і проблемою з легенями. У попередньої жінки врятували плід, там доношена вагітність була. Як правило, до нас потрапляють невакциновані, вакциновані – дуже рідко”, – уточнив Ростислав Андрощук.

І додав: загалом допомогу хворим на коронавірус вагітним заклад надає протягом останніх двох місяців. За цей час вилікували понад 80 жінок.

0