419

0

Сьогодні, 5 жовтня о 13:39 до Служби порятунку Рівненщини за номером «101» надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Гощанський район село Шкарів. На місце події було направлено черговий караул рятувальників 16-ї державної пожежно-рятувальної частини зі смт Гоща. Також на місці події виїхали дві місцеві пожежні команди сіл Горбаків та Бугрин.

Прибувши на місце виклику вогнеборці встановили, що пожежа виникла у дерев’яному житловому будинку розміром 14х10м. На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини. О 14:15 пожежу було локалізовано, а о 15:05 повністю ліквідовано. На місці пожежі рятувальниками було виявлено мертве тіло жінки 1965 року народження.

Цього ж дня, о 13:53 на спецлінію «101» надійшло повідомлення про пожежу за адресою: Гощанський район село Бочаниця. На місце події було направлено чергове відділення рятувальників 3-ї державної пожежно-рятувальної частини міста Рівне та резервний караул 16-ї державних пожежно-рятувальної частини смт Гоща й вогнеборців місцевої пожежної команди села Липки.

Прибувши на місце виклику вогнеборці встановили, що пожежа виникла у дерев’яному житловому будинку розміром 8х6 м. На ліквідацію відразу було подано вогнегасні речовини.

О 14:55 пожежу було локалізовано, а о 15:49 повністю ліквідовано. На місці пожежі рятувальники виявили мертве тіло чоловіка 1960 року народження.

Причини загибелі та збитки від пожеж наразі встановлюються.

0