675

0

Радивилівська міськрада уклала угоду з ТзОВ «ФЕНІКС ГРУП ПРОЕКТ» на виготовлення проектної документації на проведення поточного середнього ремонту головної автомобільної артерії Радивилівської ОТГ – дороги Н-02 (М-06) – Кременець – Біла Церква- Ржищів-Канів -Софіївка, на ділянці км 4+402 – км 20+798 ( від залізничного переїзду м.Радивилова до межі з Тернопільською областю через села Батьків, Башарівка, Перенятин, Підзамче).

Для багатьох місцевих водіїв ця ділянка автошляху була дуже важкою через вибоїни та ями, глибина яких місцями сягала до півметра. Жителі сільських населених пунктів часто проводили акції протесту, перекривали дороги з вимогою до керівництва Укравтодору звернути, нарешті, увагу на їхню проблему.

Втім, наразі, дорогу яку мав би ремонтувати Укравтодор, нині ремонтують за кошти Радивілівської громади.

У Радивилівській ОТГ звітують – гроші на ремонт виділили, документація отримала погодження та підтвердження у Державному агентстві автомобільних доріг України.

На початок ремонтних робіт із державного бюджету були виділені кошти в сумі 146, 2 млн грн. Загальна вартість проекту складає понад 200 млн грн. Повністю об’єкт має бути завершений у наступному, 2021-му році.

0