373

0

На Рівненщині в Млинівському районі понад півтори сотні учасників бойових дій на сході України та сімей загиблих реалізували своє право на отримання земельних ділянок для будівництва власного житла.

Першими таку можливість отримали пільгові категорії: 6 родин загиблих і 18 поранених воїнів. Рішення надати їм земельні наділи уже прийнято. Наразі триває жеребкування, під час якого номери своїх ділянок дізнаються інші учасники бойових дій. Наступний їхній крок – написання заяв та отримання дозволів на виготовлення проєкту землеустрою, повідомляє “Армія Info“.

Через карантинні заходи на кожну зустріч запрошують по 25 осіб із черги, яка існує з 2014-го року. Відповідно до положення, землю тут може отримати не кожен учасник бойових дій, а тільки той, хто зареєстрований та проживає в Млинівському районі.

Як зазначив голова Млинівської селищної ради Дмитро Левицький, для реалізації права учасників бойових дій на землю розроблено та затверджено генеральний план селища з розміткою масиву під земельні ділянки.

0