790

0

Неправомірну вигоду посадовець вимагав за видачу дозволів на розміщення рекламних конструкцій.

18 вересня оперативники управління стратегічних розслідувань у Рівненській області, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури затримали голову однієї з ОТГ Млинівського району під час одержання ним неправомірної вигоди, – повідомляє сайт Про Захід.

За безперешкодну видачу дозволів на розміщення рекламних конструкцій на територіях населених пунктів громади посадовець отримав 600 доларів США та 6000 гривень. З місця затримання поліцейські вилучили гроші та документи, що підтверджують факт видачі дозволів.

Наразі голову затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Вирішується питання про повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального Кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України.

0