505

0

Наступного року в Україні триватиме зростання пенсійних виплат, це передбачає схвалений парламентом закон про державний бюджет на 2022 рік. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль, коментуючи підсумки тижня у Фейсбуці.

Голова Кабміну нагадав, що з 1 грудня в Україні зросла мінімальна заробітна плата – з 6 тис. грн до 6,5 тис. грн та пенсії.

«Зростання становитиме до 200 грн, залежно від стажу. Крім того, збільшуються надбавки та підвищення до пенсії, зокрема ветеранам війни й особам, які мають особливі заслуги. Це вже десяте підвищення пенсій за рік, і Уряд надалі працює, щоб покращити забезпечення українських пенсіонерів. На 2022 рік, окрім планової індексації, передбачається також підвищення надбавок і доплат до пенсій та встановлення мінімальних пенсійних виплат в розмірі 3 тис. грн для людей старше 70 років», – заявив Шмигаль.

Очільник уряду зазначив, що держбюджет-2022, прийнятий цього тижня Верховною Радою, і надалі зосереджуватиметься на пріоритетних для держави напрямках: на медичній та освітній сферах, на посиленні безпеки й обороноздатності, на соціальній сфері, інфраструктурі, підтримці бізнесу та інновацій.

0