236

0

У Радивилові 21 травня, на міській площі Незалежності, дали свій вже 146-й благодійний концерт від початку російсько-української війни виконавці популярного рок-гурту «KOZAK SYSTEM»!

Про це повідомляє Радивилівська громада.

Саме разом із ними радивилівці вчора співали, сумували за загиблими воїнами у хвилині мовчання, ними надихалися, з ними «запалювали» та донатили на ЗСУ.

За сприяння Радивилівської міської ради та за підтримки міського голови Миколи Карапетяна, – на головній радивилівській сцені «KOZAK SYSTEM» подарували дещо більше, аніж класичний музичний концерт.

Музиканти ділились думками, висловленими серцем, таке відверте спілкування зі слухачами чіпляло кожного. Не було концертних красивостей, не було художніх образів, була щира і болюча правда воєнного часу, зважені думки.

Фронтмен гурту Іван Леньо розбив райдужні сподівання багатьох, що хтось інший має вирішити за нас, українців, боротьбу за нашу незалежність. Доводилась думка, що не лише солдати на фронті вирішують долю перемоги над ворогом, а ми всі разом. Саме тому одному військовому, що на фронті, мають допомагати десятеро, що в тилу. Тоді це і буде спільна перемога!

Своїми благодійними концертними турами Україною «KOZAK SYSTEM» міцно тримає культурний фронт, діє з волонтерською метою, збираючи донати на потреби ЗСУ. Потім кошти з благодійної скриньки конвертуються у придбані пікапи, спорядження воїнам, безпілотники.

За час концерту у Радивилові артистами було анонсовано, що зібрані кошти будуть використані на придбання дронів українським військовим підрозділам: бо це точна розвідка, і в рузельтаті, точна атака української артилерії.

Разом до перемоги!

0