290

0

Діти-сироти, позбавлені батьківського піклування та особи з їх числа мають право на отримання грошової компенсації для придбання власного житла (постанова Кабміну №515 від 01.06.2020 року).

Згідно з Постановою, із державного бюджету місцевим бюджетам виділено кошти для придбання житла дітям вище зазначних категорій.

Для їх розподілення, при Дубенській райдержадміністрації, утворено комісію з формування пропозицій щодо спрямування субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

Упродовж року комісією було розглянуто заяви, пакети документів та надано дозволи на перерахування коштів із спеціальних рахунків для 7 осіб із числа дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, що перебували на квартирному обліку першими у черзі.

Так, семеро дітей вже отримали омріяне власне житло. Ще для двох осіб було спрямовано кошти державної субвенції до місцевих бюджетів Млинівської селищної та Привільненської сільської територіальних громад.

Особі, яка отримала кошти на свій особовий рахунок, Млинівською територіальною громадою вже придбано житло, у Привільненській громаді підшуковують відповідне житлове приміщення та мають право використати кошти на придбання житла протягом року.

0