586

0

Інцидент трапився у селі Остріїв Дубенського району.

44-річний місцевий житель пішов до лісу, аби нарізати там дров, а дорогою не помітив старий закинутий колодязь під снігом та впав у нього, пише Рівне.Суспільне.

“Він приземлився на ноги, пробував там у крейді в студні собі сходи видовбати, але там були бетонні круги, то він і не міг вибратися. Та студня була на хатниську, а його зарівняли і зверху в колодязь тільки ломачок накидали, а їх під снігом і не видно”, – розповіла Суспільному теща Лариса Карпівна.

Вона пригадала, що закинутий колодязь має глибину близько 50 метрів, таких і глибших в окрузі близько десятка. Мобільний зв’язок звідти не тягнув.

“Ми цілу ніч молилися, а вранці по слідах разом з сином знайшли зятя. Він переночував у колодязі – танцював там, руками махав, щоб не замерзнути. То ще й шнурка не вистачило, щоб його дістати, то доточували упряж з коней”, – зазначила жінка.

Брудного чоловіка кіньми доставили до села, де його чекала швидка. Пізніше він пройшов медичне обстеження, у нього діагностували дві тріщини у хребті.

Староста села Микола Рудюк зазначив, що про закинуті колодязі знає. Їх роблять небезпечними недобросовісні місцеві жителі, – каже чоловік.

Також він додав, що коли стане тепліше, то колодязі, які перейшли у спадок сільській раді, засиплють, аби подібних випадків не траплялося.

0