272

0

У Дубенській міській раді під керівництвом міського голови Василя Антонюка відбулася робоча нарада з питань початку реалізації проєкту “Берегоукріплення та розчищення русла річки Іква в районі автодорожнього мосту ПК 221+48 та очистка старого русла з метою поліпшення його гідрологічного режиму та санітарного стану в місті Дубно Рівненської області”.

Фінансування проєкту передбачається за рахунок коштів фонду соціально-економічного розвитку державного бюджету за сприяння народного депутата України Олександра Алійксійчука.

У нараді взяли участь заступник начальника Державної екологічної інспекції Поліського округу Петро Колодич, секретар міської ради Віктор Недашковський, перший заступник міського голови Микола Ткачук, заступник міського голови Мар’яна Мудрик, помічник народного депутата України Олександра Аліксійчука, депутат міської ради Артур Биць, профільні спеціалісти.

Проєктом передбачається здійснити комплекс заходів з укріплення русла річки Іква перед та за автомобільним мостом, провести розчищення русла річки та благоустрій території, прилеглої до мосту.

Другий етап проєкту стосується очищення старого русла річки, що омиває “Острівок”, врегулювання гідрологічного та санітарного стану стариці та прилеглих територій.

0