415

0

Понад гектар землі у Дубенському районі перетворили на смітник. Про це повідомляє екоінспекція Поліського округу.

Три несанкціоновані звалища твердих побутових відходів виявили інспектори під час перевірки.

Млинівську сільраду зобов’язали все прибрати, а до Держгеокадастру звернулись із запитом про розрахунок збитків завданих державі.

Екоінспекція нагадує керівниками органів місцевого самоврядування про відповідальність за дотримання екологічного законодавства.

Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу стихійні звалища виявляються систематично, на дану тематику з керівниками органів місцевого самоврядування проводяться відповідні наради, під час яких надається консультаційно методична допомога.

Однак, все одно допускається протиправна бездіяльність посадових осіб органів місцевого самоврядування, щодо виконання Вимог Інспекції та виконання делегованих ними повноважень у сфері поводження з відходами, що і призводить до забруднення навколишнього природного середовища, – повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу.

На початку листопада до екоінспекції звертались мешканці Дубенського району і скаржились на стихійне сміттєзвалище поблизу села Тараканів.

Інспектори виїхали на місце і виявили звалище поряд з насадженням незібраної кукурудзи.

Саме сміття на момент перевірки зайнялося. За виявлені порушення посадовця Тараканівської сільської ради оштрафували та змусили прибрати відходи.

0