409

0

Прокурор Дубенської окружної прокуратури затвердив і скеру до суду обвинувальний акт стосовно 20-річного жителя міста Дубна за фактом незаконного придбання, зберігання та перевезення з метою збуту особливо небезпечних наркотичних засобів.

Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної прокуратури.

Досудове розслідування встановило, що зловмисник продав та переслав через логістичну компанію майже 14 грамів канабісу, обіг якого на території України заборонений.

Наркотики обвинувачений помістив у паперовий згорток, який заховав у горщику з квітами та відправив поштою покупцю.

Незаконну діяльність юнака викрили у серпні цього року.

Згідно з санкцією статті за такий злочин передбачене покарання – від 6 до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фото ілюстративне.

Хочете дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини? Приєднуйтесь до нас:
– у TELEGRAM
– в YOUTUBE
– в INSTAGRAM
0