328

0

Слідчі ГУ ДФС у Рівненській області встановили, що в Дубні двоє братів налагодили нелегальний бізнес із реалізації паливно-мастильних матеріалів.

У ході санкціонованих обшуків у чоловіків виявили 21 резервуар (так звані євро куби), об’ємом по 1000 л кожен, в яких знаходилось понад 15 тонн дизельного палива та бензину, а також 4 пересувні автозаправні станції, обладнані на базі автомобілів «Opel Movano», «Volkswagen» та «Mercedes-Benz», повідомили у Рівненській обласній прокуратурі.

Будь-яких товарно-супровідних документів, накладних, видаткових, податкових накладних, ліцензій, дозволів, сертифікатів, якості, відповідності, інших документів, що підтверджують якість, походження паливно-мастильних матеріалів, вони не надали.

Наразі триває досудове розслідування за фактами незаконного придбання, зберігання, транспортування з метою збуту та безпосередньо збуту підакцизних товарів (ч. 1 ст. 204 КК України). На вилучене майно накладено арешт, а затриманим загрожує до 170 тисяч гривень штрафу, з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів.

0