397

0

18 березня сапери ДСНС Рівненщини знищили одну мінометну міну калібром 82 мм часів Другої світової війни, яку було виявлено на місцевій дорозі цього ж дня в місті Радивилів на місцевій дорозі.

Боєприпас було вивезено у спеціально відведене місце та знищено шляхом підриву. З початку року на Рівненщині виявлено та знищено 82 боєприпаси часів минулих років.

Рятувальники нагадують, що у разі виявлення підозрілого предмета негайно телефонуйте на спецлінію “101”!

Джерело: Головне управління ДСНС у Рівненській області 

0