На Дубенщині продовжили карантин
25 Червня, 17:16
0
25 червня, міською комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийнято рішення продовжити карантин на території міста Дубно до 31 серпня 2021 року.
З 12 червня 2021 року на території міста Дубно встановлений “зелений” рівень епідемічної небезпеки
0

