264

0

Проведення цієї роботи обговорили під час селекторної наради під головуванням очільника Мінрегіону Олексія Чернишова. Участь у нараді взяли представники профільних міністерств та облдержадміністрацій.

«Відповідно до рішення РНБО від 15 квітня 2021 року, введеного в дію Указом Президента, потрібно провести ретельну системну роботу для отримання достовірної інформації про такі об’єкти, – зазначив Олексій Чернишов. – Завдання з інвентаризації має виконати кожна область».

Як розповів заступник голови ОДА Ігор Тимошенко, на Рівненщині для координації діяльності створена регіональна комісія, до якої увійшли представники причетних департаментів ОДА, Держгеокадастру, Фонду держмайна, регіонального офісу водних ресурсів, управління лісового господарства. Профільні місцеві комісії утворені у кожному районі. До роботи останніх долучатимуться представники кожної територіальної громади.

«Завдання важливе і клопітке. Для держави – це аналіз усіх ресурсів, а для громад такий напрямок сприятиме у подальшому розвиткові, зокрема щодо наповнення місцевого бюджету. Водночас, інвентаризація водних об’єктів та лісових ресурсів є довготривалою роботою, яка вимагатиме наполегливої роботи безпосередньо самих громад», – наголосив Ігор Тимошенко.

Під час наради обговорили пропозиції, проблемні питання, терміни виконання, а також визначили ряд заходів направлених на виконання завдань поставлених РНБО України.

0