338

0

У мирному житті Василина Чекаліна разом із сім’єю жила в Миколаєві. Випікала авторські торти та інші смаколики, виховувала двох діток. Все змінилося після 24 лютого. Тікаючи від війни родина переїхала до села Береги на Дубенщині.

Василина познайомилася з місцевими волонтерами. Розповіла, що може пекти і булочки, і печиво. Тим часом наші військові просили про енергетичні батончики. Все-таки це дуже зручно – вони невеликі, поживні, смачні і можуть довго зберігатися. Тож Василина взялася їх виготовляти.

Робить їх за власним рецептом. Більше 10 років жінка пропрацювала кондитером. Тож будь-які солодощі створює з легкістю. Вони складаються із різних сухофруктів, насіння, горішків, пластівців, меду, олії. Інгредієнти подрібнюються, перемішуються, а потім ця маса має трішки настоятися. Після цього їх виробляє і випікає.

А нещодавно Василина виграла міні-грант, щоб закупити сировину. І якщо раніше за тиждень випікала 6-8 кілограмів батончиків, то зараз виготовила рекордні 22 кілограми. І це її внесок у перемогу.

Джерело: пресслужба Рівненської ОВА.

0