243

0

Робоча зустріч із головами та представниками територіальних громад району з питань співпраці в рамках впровадження єдиної системи відеоспостереження та відеоаналітики сьогодні відбулась у Дубенському районному відділ поліції. 

 Участь в заході взяли перший заступник голови Дубенської райдержадміністрації Борис Курицький, начальник Дубенського районного відділу поліції ГУНП в Рівненській області Юрій Семеренко, начальник управління організаційно-аналітичного забезпечення та оперативного реагування ГУНП в Рівненській області Андрій Варшавський, радник Дубенського міського голови Микола Ткачук.

    – Безпека – одна із базових потреб людини. Відтак, її забезпечення має стояти в пріоритеті влади усіх рівнів, – розпочав робочу зустріч Борис Курицький, перший заступник голови Дубенської РДА. – У нас на Рівненщині працюють над впровадженням єдиної системи відеоспостереження “Безпечна Рівненщина”. Її ціль – об’єднати весь відеонагляд області. Тобто уся інформація з камер спостереження на території області буде зібрана в одному місці. Це зручно для оперативного реагування на різного роду злочини чи правопорушення і дозволить поліції швидко реагувати на них.

Окрім встановлення додаткових камер спостереження на певних ділянках, реалізація програми передбачає залучення вже наявних камер спостереження територіальних громад, приватних підприємств, об’єктів критичної інфраструктури, закупівлю необхідного аналітичного обладнання та облаштування єдиного дата-центру в області.

 Проект дороговартісний, частину коштів виділено із бюджету області, однак є потреба у співфінансуванні місцевих громад. Під час зустрічі було обговорено частку імовірного співфінансування проекту кожної з громад у відповідності до виконання ними дохідної частини бюджету.

0