389

0

Скоро на Дубенщині запрацюють 33 пересувні відділення “Укрпошти”, які їздитимуть у найвіддаленіші села.

Уже з середини жовтня у сільських населених пунктах Дубеншини працюватимуть пересувні поштові відділення. Про це йшлося під час наради-навчання з головами територіальних громад Дубенського району.

Як повідомила заступник директора з розвитку мережі Рівненської дирекції АТ «Укрпошта» Юлія Ярмолюк в межах Дубенського району буде 2 точки базування автомобілів пересувного поштового зв’язку – у місті Дубно та в селищі Млинів.

У Дубно базуватиметься 20 автомобілів, які будуть обслуговувати жителів колишніх Дубенського та Радивилівського районів, у Млинові – 13 автомобілів, які будуть обслуговувати жителів колишніх Млинівського та Демидівського районів.

Стаціонарні автоматизовані відділення поштового зв’язку залишаються працювати у селах:
– Варковичі, Верба, Тараканів, Рачин, Мирогоща Друга, смт. Смига;
– Козин, Крупець;
– Боремель, Вовковиї;
– Острожець, Підлозці, Бокійма.

Крім того, що приїздитиме автомобіль пересувного відділення поштового зв’язку, ще працюватимуть листоноші – це будуть точки присутності, які будуть надавати послуги поштового зв’язку та обслуговувати споживачів 4-5 днів на тиждень в таких населених пунктах:
– Іваннє, Княгинин, Повча, Привільне, Стовпець;
– Дружба, Підзамче;
– Вербень, Малеве;
– Довгошиї, Малі Дорогостаї, Пісників, Борбин, Пугачівка , Уїздці.

Графік роботи всіх відділень поштового зв’язку, в тому числі автоматизованих та пересувних, залежить від кількості населення та завантаженості відділення. Затверджений графік роботи кожного відділення Укрпошти можна переглянути на офіційному сайті в розділі «відділення» за посиланням.

У спеціально облаштованому автомобілі до населених пунктів, приїжджатиме бригада пересувного відділення, до складу якої входить: водій-супроводжувач, начальник та листоноша. Пересувне відділення поштового зв’язку (ПВПЗ) – це повноцінне поштове відділення, яке приїжджає у населені пункти, аби надати сільським жителям весь необхідний їм спектр поштових, логістичних, фінансових та інших послуг.

Начальник пересувного відділення – працюватиме у приміщенні, виділеному сільською радою, та прийматиме комунальні платежі, допомагатиме з передплатою, видаватиме грошові перекази та соціальні виплати, поповнюватиме мобільний тощо.

Водій супроводжувач та листоноша у авто пересувного відділення доставлятимуть пенсії, періодику, посилки, продаватимуть товари, прийматимуть платежі біля домівок користувачів.

Таким чином, маломобільні клієнти так само отримуватимуть наші послуги біля своїх домівок, як і раніше. Тобто пересувне поштове відділення дає можливість скористатись всіма послугами, що були раніше і до того ж розширює можливості клієнтів: швидко отримати та замовити ліки, надсилати більш габаритні товари, замовляти дрібну побутову з каталогів тощо.

0