330

0

На Рівненщині завершилося навчання для «цифрових» тренерів. Тепер вони знають все про онлайн-послуги.

Зокрема, про запис до лікаря онлайн, оплату комунальних послуг через інтернет, купівлю квитків  у такому ж режимі, сервіси відеотелефонії, державні послуги через портал «Дія». Уже невдовзі тренери почнуть проводити за цими темами безкоштовні воркшопи для всіх бажаючих. 

Це відбуватиметься у рамках освітнього проєкту «Цифра в кишені». Його реалізовують у  Володимирецькій, Гощанській, Здолбунівській, Дубенській та Сарненській громадах.

«Тренерами проєкту стали працівники місцевих бібліотек. Адже вони вже мають досвід консультування мешканців у питаннях цифрової грамотності. А зараз завершили спеціальну підготовку, щоб глибше вивчити теми, які найбільше цікавлять місцевих мешканців, – пояснила заступниця голови ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іванна Смачило. – Наступним етапом проєкту «Цифра в кишені» буде організація навчання у громадах. Річ у тім, що на сьогодні багато послуг, у тому числі й державних, можна отримати онлайн. І дуже важливо, щоб люди вміли ними скористатися. Власне, саме на це націлений наш освітній проект.  Потрапити на «цифрові» воркшопи в громадах можуть всі охочі. Відбуватимуться вони безкоштовно».

0