294

0

У всіх територіальних громадах району працюють соціальні менеджери для ветеранів АТО.

У Дубенській РДА напрацювали «Алгоритм взаємодії територіальних громад з РДА Рівненщини в рамках проєкту «Соціальне менеджерство в громадах Рівненщини». Про це йшлося під час зустрічі директора комунального закладу «Ветеранський простір» Рівненської обласної ради Ольги Яковлєвої із заступником голови Дубенської РДА Іриною Кружайло та начальником управління соціального захисту населення Дубенської РДА Юрія Вовка.

Під час зустрічі обговорили алгоритм взаємодії між керівництвом РДА, управлінням соціального захисту та територіальними громадами. Даний документ ставить конкретні завдання перед кожним учасником взаємодії.

Наразі у всіх 19 територіальних громадах Дубенського району  працюють соціальні менеджери. В їх обов’язки входить збір інформації щодо реальної кількості ветеранів АТО/ООС, родин загиблих, померлих внаслідок бойових дій на території громади, їх соціальний супровід та допомога у вирішенні проблемних питань.

Зі слів Ольги Яковлєвої, алгоритм взаємодії територіальних громад з райдержадміністраціями в рамках проєкту «Соціальне менеджерство в громадах Рівненщини» – це практичні дії, які потребують бажання робити їх і не потребують додаткових фінансових ресурсів.

Для отримання більш детальної інформації звертайтеся до міських, селищних, сільських рад та до управління соціального захисту населення Дубенської РДА.

0