124

0

Захід відбуватиметься 26 червня на території с.Повча Дубенського району.

У рамках грантового проекту громадська організація “Асоціація жінок України “Дія-Рівне” надала у квітні цього року 105 комплектів насіння для спільного вирощування грядки у 3 громадах області. Метою проекту було не лише надати людям насіннєвий матеріал, а й допомогти згуртуватися довкола спільної справи, обєднатися задля спільного вирощення урожаю та адаптуватися в громаді переселенцям.

Проект завершиться 26 червня локальним заходом під назвою “Молодий борщ”, аби зі спільно вирощеної грядки зібрати перший урожай і зготувати з нього улюблену страву українців.

До участі в заході долучаться учасниці проекту зі Смизької, Мізоцької громади, а приймаючою було визначно Повчанську громаду. Такого типу комунікаційні заходи допомагають міцевим мешканцям та родинам ВПО дізнатися більше одні про одних, познайомитися ближче із можливостями громади поділитися досвідом. А своїм досвідом приготування українського червоного борщу за особливим рецептом у с.Повча 26 червня ділитиметься спеціальний гість – Костянтин Грубич.

Проект реалізує ГО “Асоціація жінок України “Дія-Рівне” за фінансової підтримки Українського жіночого фонду.

0