153

0

Сьогодні, 30 вересня, напередодні професійного свята у місті Дубно та Дубенському районі вітали педагогів.

Так, в малій залі Дубенської міської ради відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти.

Міський голова Василь Антонюк привітав присутніх вчителів з професійним святом, відзначивши їх високий професіоналізм, сумлінну працю, значні досягнення в освітній галузі та якісну підготовку учнів до національного мультимедійного тесту. 15 педагогам закладів загальної середньої освіти міста вручили грамоти Дубенської міської ради.

З нагоди професійного свята педагогам вручили почесні грамоти і в Дубенській райдержадміністрації.

«Попри усі тривоги і виклики часу вчителі сьогодні гідно і достойно тримають свій фронт – навчають дітей, допомагають Збройним Силам України та підтримують вимушених переселенців. Дякую Вам за важку, копітку працю, за незламність і терпіння, за гуманність і життєстійкість, самопожертву і впевненість, готовність до вирішення надскладних завдань задля Перемоги України!», – звернувся до присутніх Всеволод Пекарський.

Сьогодні освіта Дубенщини – це 584 педагогічних працівники закладів ЗДО, 2535 – закладів середньої освіти, 68 – позашкільної. Виконуючи військовий обов’язок на захист Батьківщини стали 26 педагогів та 37 працівників обслуговуючого персоналу. 4 вчителі з числа вимушених переселенців працевлаштовані в заклади освіти району.

0