391

0

Нагадуємо, що 29 серпня 2021 року в місті Дубно відбудеться Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів “Шаную воїнів, біжу за героїв України”.

Проведення забігу закладає щорічну традицію вшанування пам’яті полеглих воїнів, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.

Саме цього дня, під час проведення забігу, кожен учасник вкотре зможе пригадати свого друга чи подругу, брата чи сестру, батька чи матір, чоловіка чи дружину, сина чи доньку, які більше ніколи не матимуть можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.

Кожен учасник зможе вшанувати пам’ять полеглих героїв Дубенщини, таким чином подякувавши та висловивши підтримку близьким наших воїнів, об’єднанню ветеранів та діючим військовослужбовцям, службовцям сектору безпеки та оборони України, волонтерам та свідомим громадянам, які бережуть цінності української державності та незалежності.

Учасниками забігу можуть бути члени родин загиблих, ветерани, волонтери та всі  небайдужі громадяни. 

Збір – біля міського будинку культури по вул. Данила Галицького,24 з 9.00 до 9.15 години.

Забіг пройде на дистанції до 2 км за маршрутом: міський будинок культури (вул.Д.Галицького) – вул. В.Винниченка — вул. Пекарська –  вул. Замкова –  майдан Незалежності.

0