338

0

Комісія Дубенської РДА затвердила список дітей-сиріт на отримання житла.

Під час засідання розглянуто пропозиції сільських, селищної рад щодо визначення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа та сформовано загальний список дітей, які перебувають на квартирному обліку.

Потому обласна комісія з розподілу коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам сформує регіональний загальний список дітей, яким буде надано компенсацію у 2020 році на придбання житла. Діти, яким призначена грошова компенсація, можуть придбати собі житло у будь-якій адміністративно-територіальній одиниці України протягом одного року з дня зарахування коштів на спеціальний рахунок за наявності погодження місцевої комісії.

Нагадаємо, що в 2019 році для 5 осіб з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування із Дубенського району було виділено кошти з державного бюджету на придбання житла.

Загалом цього року Рівненській області на компенсацію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, передбачено субвенцію з державного бюджету у розмірі понад 33 мільйони гривень.

0