309

0

Питання про внесення змін до обласної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв на період до 2022 року розглянули на засіданні постійної комісії з питань соціальної політики і соціального захисту учасників АТО та членів їх сімей.

Як пояснила директор департаменту розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту ОДА Роза Слободенюк, до діючої програми додається нова категорія осіб, яка буде отримувати грошову допомогу для компенсації вартості путівок.

Йдеться про забезпечення послугами оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються у дитячих будинках сімейного типу або прийомних сім’ях, спільно з рідними дітьми батьків-вихователів або прийомних батьків.

На це з обласного бюджету просять виділити 2,4 млн грн.Члени комісії погодили внесені зміни до програми і рекомендували голові обласної ради винести це питання на розгляд чергової сесії, яка відбудеться 19 серпня.

0