207

0

Суддя Демидівського районного суду розглянув у відкритому судовому засіданні справу про адміністративне правопорушення щодо чоловіка, який вчинив домашнє насильство до своєї співмешканки.

Інцидент трапився 29 червня близько опівночі. Про це йдеться у матеріалах справи у Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Крім того, чоловік вже перебував під адміністративним наглядом згідно з постановою Демидівського районного суду від 15 червня. Він двічі не з`явився на реєстрацію у відділення поліції, чим порушив вимоги п. 4 встановлених йому обмежень постановою суду.

Чоловік, бувши 21 травня підданим адміністративному стягненню, вдруге вчинив насильство щодо своєї співмешканки, а саме: ображав її нецензурною лайкою, шарпав за одяг, намагався вчинити бійку.

Під час розгляду справи підсудний підтвердив обставини, вказані у протоколах про адміністративні правопорушення, вину свою визнав у вчиненні адміністративних правопорушень та пояснив, що дійсно він у червні двічі не з`явився на реєстрацію у Демидівське відділення поліції, оскільки забув, що має з`являтися на реєстрацію.

Пояснив також, що 29 червня приблизно о 23 годині 30 хвилин за місцем свого проживання вчинив сварку зі своєю співмешканкою. Під час сварки виражався нецензурною лайкою. Вважає, що саме дружина своєю поведінкою спровокувала конфлікт.

З`ясувавши обставини справи, чоловіка визнали винним і призначити адміністративне стягнення, з урахуванням вимог ст. 36 КУпАП, у виді громадських робіт на строк 40 годин.

Також чоловік заплатить судовий збір в розмірі 420 гривень 40 копійок.

0