982

0

У Дубні в кабінеті на колесах безплатно перевірятимуть слух.

12 і 14 листопада у Рівному та Луцьку можна буде перевірити слух – безплатно. Громадська організація «Відчуй» розпочала Всеукраїнський проєкт спрямований на безплатну перевірку слуху. Про це інформують організатори акції.

З 21 вересня досвідчений фахівець у спеціально оснащеному аудіометричним обладнанням автомобілі – Кабінеті на колесах – за три місяці відвідає 31 місто України та зупинятиметься біля популярних точок міста, аби безплатно перевірити слух усім охочим.

Спеціалісти відвідають три міста Рівненської та два міста Волинської областей:

Рівне – 12.11
Дубно – 13.11
Луцьк – 14.11
Ковель –15.11
Сарни – 16.11

Довідково: «Відчуй» – громадська організація, заснована Людмилою та Андрієм Пишними. З 2011 року системно займається допомогою та соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху.

За роки діяльності організація реалізувала понад 15 всеукраїнських проєктів. Серед них: унікальний для України інклюзивний табір, спрямований на соціалізацію дітей із порушеннями слуху, створення креативного простору «ТАМ» та музичного класу «Біг Бах» для нечуючих, цикл уроків про інклюзію для школярів «Жива мова», безкоштовні онлайн-курси жестової мови для широкого загалу.

Навесні 2018 року стартував проєкт «Коли тиша заговорила». Масштабна ініціатива покликана привернути увагу до теми нечуючих людей і тих, хто втрачає слух, а це більше 3-х мільйонів українців.

Загалом в рамках проєкту «Коли тиша заговорила »відбудеться понад 10 ініціатив – від освітньої програми для дітей до соціальних експериментів з зірками й лідерами думок.

0