858

0

Тарас Семенюк, хлопчик з м.Дубна, який ще в листопаді 2021 року отримав 90% опіків тіла при уражені струмом, пішов на поправку.

Про це сьогодні повідомила Марія Іонова, депутат Верховної ради від партії “Європейська Солідарність”, яка весь цей час підтримувала Тараса та його сім’ю.

На своїй сторінці у Fecebook жінка подякувала всім, завдяки кому стало можливим це лікування, та каже, що найстрашніше вже позаду:

“Вчора Тараса вже відкрили з капсули та потроху виводять з медикаментозного сну. Це дуже важлива перемога. Хоча попереду ще довгі роки реабілітації та витримки.”

Хлопцю вже зробили 18 операцій та закрили найбільш уражені ділянки тіла.

Все це стало можливим завдяки багатьом небайдужим людям з України, зокрема Рівненщини, та самовідданій роботі кваліфікованого лікаря Геннадія Фузайлова, який не тільки оперативно погодився прийняти дитину в клініку ShrinersHospital у США, але і знайшов більшу частину коштів на спеціалізований борт.

З 2010 року Генадій Фузайлов організовує щорічні благодійні поїздки до України з командою американських колег. Їх місія – лікування дітей з тяжкими опіковими травмами. Команда піклувалась про 786 пацієнтів і зробила понад 200 операцій українським дітям. Пацієнти, яким потрібні хірургічні процедури, але вони надто складні для виконання в Україні, переводяться до клініки Shriners Hospital for Burn Children. За 11 років такої практики медики транспортували за кордон на лікування 60 хворих дітей.

0